Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj

Poslední vydání

EZS 05/2020

Archív EZ

Přihlášení k odběru

Bezplatné semináře

Semináře pro bytové domy s názvem Inspirace pro váš bytový dům byly z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v ČR ZRUŠENY.

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Pramos, a.s.


Český výrobce plastových profilů pro okna a dveře a výrobce oken a dveří
 

Společnost PRAMOS, a. s. Působí na českém trhu již od roku 1995, coby výrobce plastových oken, dveří, profilů a PVC trubek.

V roce 2006 došlo k výraznému rozšíření kapacity výrobní linky a jejímu přestěhování do nové výrobní haly; v současnosti ve dvousměnném provozu vyrábí denně více než 250 okenních jednotek. Výroba probíhá na moderním strojním vybavení na dvou samostatných linkách pro rámy oken a křídla oken. Plastová okna jsou co do objemu tržeb hlavní a dynamicky se rozvíjející oblastí firmy.
V roce 2008 firma PRAMOS a.s. vyrobila 57 000 m2 otvorových výplní, tj. oken a dveří. Nově je od března roku 2009 doplněna výroba atypů o hliníkové dveře. Tyto typy otvorových výplní jsou vhodné zejména do míst, kde je vysoká průchodnost lidí, které klade vysoké nároky na pevnost finálního výrobku.
Montáže jsou zajišťovány buď vlastními a nebo externími proškolenými montážními skupinami. Firma prodává své výrobky konečným spotřebitelům i stavebním firmám. V současnosti má firma PRAMOS, a.s. 15 poboček a neustále doplňuje síť obchodních zástupců v celé České republice. Jako jeden z předních výrobců plastových oken v České republice je zapojena do programu Zelená úsporám, kde ji můžete najít v seznamu odborných dodavatelů (SOD). Výrobky firmy PRAMOS, a.s. splňující nejnáročnější požadavky současných norem jsou také zapsány v seznamu výrobků a technologií (SVT).

Telefon: +420 519 407 580
WWW stránky: http://www.pramos.cz
E-Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Aktualizováno (Sobota, 09 Duben 2011 04:47)

 
PND TV

Webinář: Staráme se o dům

 

Obsah webináře:

  • Jaká je odpovědnost statutárního orgánu bytového domu podle současné legislativy?
  • Co dělat, pokud nikdo z vlastníků či družstevníků nechce vykonávat funkci statutárního orgánu?
  • Praktické zkušenosti ze správy budovy. Jak vypadá v praxi údržba společných částí domu?
DoporučujemeHledáte projektanta?


DIN