Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj

Poslední vydání

EZS 05/2020

Archív EZ

Přihlášení k odběru

Bezplatné semináře

Semináře pro bytové domy s názvem Inspirace pro váš bytový dům byly z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v ČR ZRUŠENY.

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Lindab

Přední světový výrobce systémů pro šikmé střechy a vzduchotechniku. Společnost nabízí komplexní řešení, která zabezpečují maximální komfort pro uživatele. Profesionální servis, tým specialistů, který je připraven řešit každý Váš požadavek.

Lindab s.r.o. je jednou z dceřiných společností koncernu Lindab AB a v České republice (Praha) působí od roku 1993. V současné době realizuje činnosti v obou obchodních segmentech – Profil a Vzduchotechnika – a zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců. V roce 1993 zahájila společnost činnost v oblasti střešních a stěnových systémů. Na konci roku 1997 společnost rozšířila svoji činnost o oblast vzduchotechniky a od poloviny roku 2001 i o oblast halových systémů. Cílem společnosti Lindab s.r.o. je nabízet vysoce kvalitní výrobky a řešení, které zároveň splňují požadavky na ochranu životního prostředí.  K naplnění tohoto cíle napomáhají společnosti zavedené systémy managementu jakosti a životního prostředí podle norem  ISO9001  a ISO14001. Na základě požadavků těchto norem je společnost úspěšně certifikována.

www.lindab.cz

Aktualizováno (Sobota, 12 Březen 2011 21:14)

 
PND TV

Webinář: Staráme se o dům

 

Obsah webináře:

  • Jaká je odpovědnost statutárního orgánu bytového domu podle současné legislativy?
  • Co dělat, pokud nikdo z vlastníků či družstevníků nechce vykonávat funkci statutárního orgánu?
  • Praktické zkušenosti ze správy budovy. Jak vypadá v praxi údržba společných částí domu?
DoporučujemeHledáte projektanta?


DIN