Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj
Aktuality

15. 10. 2018|

Pohledem znalce – kde je hranice mezi kamny s výměníkem a teplovodním kotlem?


Problém sociálního bydlení se musí řešit ihned


Evropská osmadvacítka se dohodla na společné pozici k návrhu snižování emisí CO2 z osobních aut a lehkých užitkových vozidel


Trendy v zabezpečení bytových domů
Ochrana bytového domu je neopomenutelnou stránkou společného bydlení. Dříve či později stojí každý bytový dům před otázkou jaké zabezpečení domu zvolit. Většinou rozhoduje cena a náročnost instalace zabezpečovacích prvků. Avšak vyšší počáteční investice do moderního a certifikovaného bezpečnostního systému mnohokrát ušetří budoucí náklady na škody způsobené vloupáním, požárem nebo zaplavením.

Více z aktualit
Tiskové zprávy

15. 10. 2018|

Novelizace už nestačí, chce to nový stavební zákon.
Ministerstvo pro místní rozvoj společně s Hospodářskou komorou ČR se shodly, že stavební právo dospělo do stavu, ve kterém už pouhá novlizace nestačí. Je potřeba připravit nový stavební zákon, který by mohl být schválen už za tři roky.

Více z aktualit

Jak na zateplování fasád?

Obvodové stěny panelových domů způsobuji svým sáláním pocit nepříjemného chladného průvanu a usnadňují společně s relativní vlhkostí vzduchu kondenzaci vody, čímž se připravuje živná půda pro plísně. Během topné sezóny dochází na základě rozdílu mezi venkovní a vnitřní teplotou ke ztrátám až ve výši 40 % tepelné energie. V letních měsících dochází naopak k velkému přehřívání obvodového pláště, což má za následek nesnesitelné teplo v bytech. Nelze přehlédnout celkový vzhled obvodových plášťů, který si žádá citlivé architektonické řešení.

alt

Prohlídka obvodového pláště

Před zahájením stavebních prací provede REVITA G fyzickou prohlídku obvodového 

pláště, popř. sondáže a zátěžové zkoušky. V případě potřeby používá termovizi pro vyhodnocení tepelných úniků. Cílem je dosáhnout přesného vyhodnocení aktuálního stavu obvodové konstrukce a navrhnout potřebná technická řešení.

 

Projektová dokumentace

Součástí dodávky je komplexní servis spočívající v přípravě projektové dokumentace, barevného řešení fasád a vyřízení stavebního povolení včetně kolaudace. Kompletní servis poskytne tým vlastních architektů a projektantů společnosti REVITA G. V případě potřeby je připravena vypracovat energetické audity a statické posudky na jednotlivé konstrukční části panelového domu.

 

Výhody

Díky kvalitnímu zateplení s dostatečnou tepelnou izolací je REVITA G schopna dosáhnout až 20 % úspor na teple.

Vzhledem k tomu, že v posledních letech dochází k pravidelnému ročnímu zvyšování cen za teplo v rozpětí 5–7 %, jedná se z pohledu času o relativně výhodnou investici s maximální dobou návratnosti do 10 let. Nepostradatelnou výhodou je dosažení tepelné pohody v jednotlivých bytech a hlavně architektonický vzhled a barevnost fasády.

U většiny objektů, které společnost REVITA G rekonstruovala, došlo k zhodnocení cen jednotlivých bytů, a to dle regionu až o 300 tis. Kč na bytovou jednotku.

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovatalt

REVITA G a.s. – REKONSTRUKCE BEZ STAROSTÍ

Ing. Bc. Ondřej Kelbl
Obchodní ředitel divize Morava
REVITA G  a.s.
Křižíkova 70b, 612 00 Brno - Královo pole
Mobil: 724268129
E-mail:kelbl(zavinac)revita-g.cz
URL: www.revita-g.cz

Aktualizováno (Středa, 07 Březen 2018 11:11)

 
Konference Ostrovy života

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Doporučujeme