Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj

Poslední vydání

EZS 05/2020

Archív EZ

Přihlášení k odběru

Bezplatné semináře

Semináře pro bytové domy s názvem Inspirace pro váš bytový dům byly z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v ČR ZRUŠENY.

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Wolf Česká republika – komplexní řešení pro novostavbu i modernizaci

alt

Zvolit vhodné vytápění, klimatizaci nebo větrání jsou rozhodnutí, která ovlivní spokojenost s bydlením na dlouhá léta. Nejde jen o náklady a nevyhnutelný servis, pocit pohody, který máte v správně vyhřátém nebo ochlazeném interiéru. Je to především bezpečnost navrženého řešení a jistota, že na svého dodavatele se můžete plně spolehnout.

Jsme společnost, která od svého vzniku staví na první místo kompetenci. Každý zákazník má své individuální potřeby, právem však očekává odborné zkušenosti, pružné jednání a schopnost vyhovět širokému spektru požadavků. Dodáváme zařízení i ucelená řešení pro všechny druhy staveb – od rodinných domů až po velké bytové, obchodní nebo průmyslové objekty.

Komplexním a moderním programem jsme se zařadili mezi vyhledávané české dodavatele. Špičkovou úroveň produktů značky Wolf potvrzují prestižní ocenění v spotřebitelských testech Stiftung Warentest. V nejvyšší kvalitě, s ohledem na bezpečnost vašich investic a rentabilitu provozu pro vás zrealizujeme:

  • Zdroje tepla Wolf
  • Alternativní zdroje Wolf
  • Systémy na předávání tepla (nízkoteplotní sálavé systémy) gabotherm
  • Řízené větrání s rekuperací tepla Wolf
  • Klimatizace a větrací systémy Wolf
  • Kogenerace Wolf

Více než 50 let zkušeností nás naučilo pozorně naslouchat požadavkům klientů a přizpůsobit návrhy přesně na míru. Souhra jednotlivých částí systému je základem komplexního řešení nejen pro oblast vytápění, nýbrž také větrání a klimatizačních zařízení pro větší objekty. O jeho koordinaci, optimalizaci provozu a tím i dokonalou spolehlivost se postará řídící a regulační systém s jednotným principem ovládání.

Produkce se provádí přímo v Německu, díky čemuž garantujeme bezpodmínečnou kvalitu a krátké dodací lhůty. Energetická úspornost systémů Wolf znamená rychlou návratnost vašich investic, ale také skutečnou péči o ochranu životního prostředí.

Wolf Česká republika s.r.o

Rybnická 92

634 00 Brno

Česká republika

tel.: +420 547 429 311

fax: +420 547 213 001

info(at)wolfcr.cz

Aktualizováno (Úterý, 31 Říjen 2017 11:53)

 
PND TV

Webinář: Staráme se o dům

 

Obsah webináře:

  • Jaká je odpovědnost statutárního orgánu bytového domu podle současné legislativy?
  • Co dělat, pokud nikdo z vlastníků či družstevníků nechce vykonávat funkci statutárního orgánu?
  • Praktické zkušenosti ze správy budovy. Jak vypadá v praxi údržba společných částí domu?
DoporučujemeHledáte projektanta?


DIN