Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj
Aktuality

15. 10. 2018|

Pohledem znalce – kde je hranice mezi kamny s výměníkem a teplovodním kotlem?


Problém sociálního bydlení se musí řešit ihned


Evropská osmadvacítka se dohodla na společné pozici k návrhu snižování emisí CO2 z osobních aut a lehkých užitkových vozidel


Trendy v zabezpečení bytových domů
Ochrana bytového domu je neopomenutelnou stránkou společného bydlení. Dříve či později stojí každý bytový dům před otázkou jaké zabezpečení domu zvolit. Většinou rozhoduje cena a náročnost instalace zabezpečovacích prvků. Avšak vyšší počáteční investice do moderního a certifikovaného bezpečnostního systému mnohokrát ušetří budoucí náklady na škody způsobené vloupáním, požárem nebo zaplavením.

Více z aktualit
Tiskové zprávy

15. 10. 2018|

Novelizace už nestačí, chce to nový stavební zákon.
Ministerstvo pro místní rozvoj společně s Hospodářskou komorou ČR se shodly, že stavební právo dospělo do stavu, ve kterém už pouhá novlizace nestačí. Je potřeba připravit nový stavební zákon, který by mohl být schválen už za tři roky.

Více z aktualit

22. týden 2018

30. 5. 2018|

Tepelná čerpadla v letech 2010 až 2017


Ohřívače vody, kombinované kotle a zpřísnění emisních limitů NOx


SEDM TIPŮ, JAK SNÍŽIT ÚČET ZA ENERGIE


Moje balkónové války

Snad všichni to známe. Na našich balkónech, terasách, zábradlích a parapetech, kde si pěstujeme kytičky či jen tak užíváme čerstvého vzduchu, se s úsměvem na zobáku promenádují holubi. Ťapkají si, jako by nic, a přitom jejich působení zanechává na našich terasách nejen peří, poškozené květiny a plody jejich lásky, ale i jejich neblahé projevy tělesného metabolismu. Přesně takovéto chování dohnalo i mě, abych se pokusila holuby vyhnat z naší balkónové oázy klidu.

 

alt

Plán byl jasný. Zbavit se holubů humánní cestou.
Kdybych věděla, co mě čeká, když se rozhodnu vyhlásit boj těm šedivým opeřencům, přihlásila bych se na výcvikový vojenský tábor. Takový boj totiž nezná žádná pravidla.

Pokračování článku naleznete ZDE

 

Aktualizováno (Středa, 30 Květen 2018 08:38)

 
Konference Ostrovy života

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Doporučujeme