Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Aktuality

22. 10. 2018|

Nové aktivity v oblasti zdravotních rizik expozice azbestu


Dotace na ochranu obcí před povodněmi a nebezpečnými sesuvy
Energie zdražují – jak posuzovat cenovou nabídku
Jak se nespálit při investici do zábradlí a zasklení
I věci, které nejsou na první pohled vidět, ovlivňují životnost. O tom, jak dlouho si budete bezstarostně užívat investici do rekonstrukce svého balkonu, může rozhodnout třeba použití kvalitních šroubů a správného silikonu. V každém případě je potřeba nepodcenit fázi přípravy a pečlivě vybírat dodavatele.

Více z aktualit
Tiskové zprávy

22. 10. 2018|

Nová zelená úsporám nabízí dotace na zateplení svépomocí i kompletní vyřízení přes internet
Od 15. října mohou žadatelé získat dotace z programu Nová zelená úsporám také na úsporné rekonstrukce domů, venkovní stínící techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu či výmenu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Celá TZ

35. týden 2018| tiskové zprávy_Výzva o výstavbu vodovodů a kanalizací

27. 8. 2018|

MZe chce zmírnit negativní dopady sucha. Vyhlásilo výzvu k příjmu žádostí o výstavbu vodovodů a kanalizací.
Na 800 milionů korun rozdělí Ministerstvo zemědělství mezi jednotlivé obce a svazky obcí, které si chtějí postavit vodovodní infrastrukturu. Obce mohou dotace využít na vybudování vodovodů, kanalizací, čistíren a úpraven vod nebo na vodojemy. Peníze mohou být využity i na navýšení kapacit stávajících čistíren a úpraven. Státní příspěvek činí výši 55 až 75 procent nákladů.

altVýzva pro podávání žádostí o podporu v rámci programu  „Podpora výstavby a technického zhodnocení infrastruktury vodovodů a kanalizací II“ byla vyhlášena 20. 8. 2018. Příjem žádostí začne 20. září a bude končit až do 15. ledna 2019. Žadatel může získat na svůj projekt až 50 milionů korun.

Podmínky aktuální výzvy zveřejnilo Mze na svých stránkách: www.eagri.cz

Zdroj: www.eagri.cz

Aktualizováno (Pondělí, 27 Srpen 2018 07:04)

 
Konference Ostrovy života

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Doporučujeme