Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Aktuality

22. 10. 2018|

Nové aktivity v oblasti zdravotních rizik expozice azbestu


Dotace na ochranu obcí před povodněmi a nebezpečnými sesuvy
Energie zdražují – jak posuzovat cenovou nabídku
Jak se nespálit při investici do zábradlí a zasklení
I věci, které nejsou na první pohled vidět, ovlivňují životnost. O tom, jak dlouho si budete bezstarostně užívat investici do rekonstrukce svého balkonu, může rozhodnout třeba použití kvalitních šroubů a správného silikonu. V každém případě je potřeba nepodcenit fázi přípravy a pečlivě vybírat dodavatele.

Více z aktualit
Tiskové zprávy

22. 10. 2018|

Nová zelená úsporám nabízí dotace na zateplení svépomocí i kompletní vyřízení přes internet
Od 15. října mohou žadatelé získat dotace z programu Nová zelená úsporám také na úsporné rekonstrukce domů, venkovní stínící techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu či výmenu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Celá TZ

38. týden 2018| tiskové zprávy_Nová zelená úsporám

20. 9. 2018|
Revoluční nabídka v programu Nová zelená úsporám.
Ministerstvo životního prostředí společně se Státním fondem životního prostředí ČR vytvořilo v programu Nová zelená úsporám pro majitele či stavitele rodinných domů spoustu revolučních novinek.

alt

Od poloviny října, 15. 10. 2018, mohou žadatelé získat dotace z programu Nová zelená úsporám (NZÚ) nově také na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínící techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplnění.
Pro zjednodušení celého procesu žádání o dotaci budou moci žadatelé zasílat žádost i veškeré související dokumenty ke zpracování přes internet. Nově tak budou moci vyřídit dotaci z pohodlí domova bez nutnosti chodit na pobočku Fondu, či posílat dokumenty poštou. Celkové snadnější vyřízení dotace přes internet podpoří i nové, přehlednější webové stránky programu a vylepšená on-line kalkulačka s pokročilými funkcemi pro výpočet dotace. Nově se také ruší nkěteré doposud povinné dokumenty k doložení dotace, jako výpis z katastru nemovitostí či potvrzení o právní subjektivitě.

Více informací naleznete na stránkách MŽP.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Září 2018 09:08)

 
Konference Ostrovy života

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Doporučujeme