Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj

Poslední vydání

EZS 05/2020

Archív EZ

Přihlášení k odběru

Bezplatné semináře

Semináře pro bytové domy s názvem Inspirace pro váš bytový dům byly z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v ČR ZRUŠENY.

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

38. týden 2018| tiskové zprávy_Nová zelená úsporám

20. 9. 2018|
Revoluční nabídka v programu Nová zelená úsporám.
Ministerstvo životního prostředí společně se Státním fondem životního prostředí ČR vytvořilo v programu Nová zelená úsporám pro majitele či stavitele rodinných domů spoustu revolučních novinek.

alt

Od poloviny října, 15. 10. 2018, mohou žadatelé získat dotace z programu Nová zelená úsporám (NZÚ) nově také na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínící techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplnění.
Pro zjednodušení celého procesu žádání o dotaci budou moci žadatelé zasílat žádost i veškeré související dokumenty ke zpracování přes internet. Nově tak budou moci vyřídit dotaci z pohodlí domova bez nutnosti chodit na pobočku Fondu, či posílat dokumenty poštou. Celkové snadnější vyřízení dotace přes internet podpoří i nové, přehlednější webové stránky programu a vylepšená on-line kalkulačka s pokročilými funkcemi pro výpočet dotace. Nově se také ruší nkěteré doposud povinné dokumenty k doložení dotace, jako výpis z katastru nemovitostí či potvrzení o právní subjektivitě.

Více informací naleznete na stránkách MŽP.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Září 2018 09:08)

 
PND TV

Webinář: Staráme se o dům

 

Obsah webináře:

  • Jaká je odpovědnost statutárního orgánu bytového domu podle současné legislativy?
  • Co dělat, pokud nikdo z vlastníků či družstevníků nechce vykonávat funkci statutárního orgánu?
  • Praktické zkušenosti ze správy budovy. Jak vypadá v praxi údržba společných částí domu?
DoporučujemeHledáte projektanta?


DIN