Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Aktuality

19. 11. 2018|

Kontrola technického stavu domu před zimou


Analýza sálavého toku podlahového a stropního vytápění – výzkumná zpráva


Způsoby nabytí nemovitosti a úskalí s tím spojená I.


Topná sezóna začala, máte v pořádku kotel?
Topná sezóna již začala, a proto přinášíme rady od  českého výrobce plynových kotlů a elektrokotlů, společnosti Thermona. Odpovídá pan Milan Kubíček, obchodní ředitel společnosti.

Více z aktualit
Tiskové zprávy

19. 11. 2018|

Co při kontrole bytového domu nepřehlédnout?
Kontroly a revize můžeme rozdělit do dvou základních skupin.

Celá TZ

42. týden 2018

15. 10. 2018|

Pohledem znalce – kde je hranice mezi kamny s výměníkem a teplovodním kotlem?


Problém sociálního bydlení se musí řešit ihned


Evropská osmadvacítka se dohodla na společné pozici k návrhu snižování emisí CO2 z osobních aut a lehkých užitkových vozidel


Trendy v zabezpečení bytových domů
Ochrana bytového domu je neopomenutelnou stránkou společného bydlení. Dříve či později stojí každý bytový dům před otázkou jaké zabezpečení domu zvolit. Většinou rozhoduje cena a náročnost instalace zabezpečovacích prvků. Avšak vyšší počáteční investice do moderního a certifikovaného bezpečnostního systému mnohokrát ušetří budoucí náklady na škody způsobené vloupáním, požárem nebo zaplavením.

alt

Lidé často otázku zabezpečení odkládají, jelikož mají své byty a společné prostory pojištěné. „Nejhorší však nejsou majetkové ztráty, ale pocit, že někdo cizí narušil váš domov a vy se již necítíte bezpečně“ říká Richard Staníček, vedoucí obchodní sítě Jablotron. Bytové domy zloděje lákají i z důvodu jednoduchého vniknutí přes vstupní dveře, které většinou bezpečnostní prvky zcela postrádají. V roce 2017 bylo nahlášeno na Policii ČR celkem 16 985 vloupání do bytových prostor, přičemž se podařilo objasnit pouze 23 % případů.

Jak bytové domy ochránit?

Na tuto otázku odpovíme v našem Elektronickém zpravodaji.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Říjen 2018 07:15)

 
Konference Ostrovy života

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Doporučujeme