Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj
Bezplatné semináře

Semináře INSPIRACE PRO VÁŠ BYTOVÝ DŮM proběhnou až na podzim 2020
POZOR: Z důvodu trvajících vládních opatření proti COVID-19, budou semináře přesunuty na podzim. Sledujte aktuální informace na našem webu

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů pořádalo 37. členskou schůzi

Až si půjdete sednout na lavičku do parku, budete se potřebovat schovat před deštěm na zastávce autobusu, nebo se naopak v horkém dni osvěžit z pítka, podívejte se, jestli na těchto prvcích městského vybavení nenajdete štítek s nápisem mmcité. Pokud budou tato zařízení plně funkční a ještě navíc se vám budou líbit, pak to jistě bude výrobek zlínské společnosti, která je svým městským mobiliářem známá již doslova po celém světě. Produkty mmcité dotvářejí, a v některých případech i vytvářejí, prostor, ve kterém se my, obyvatelé měst a obcí, denně pohybujeme.

A co nás, tedy spolek Pro náš dům, a společnost mmcité spojuje?

Mimo snahy o zlepšování stavu bydlení a životního prostoru obecně také partnerství se Sdružením tajemníků městských a obecních úřadů České republiky (STMOÚ ČR).

STMOÚ ČR pořádalo ve dnech 2. - 4. 6. 2019 v lázeňském městě Luhačovice 37. členskou schůzi a celostátní odborný seminář. Účastnilo se více než 190 tajemníků z celé ČR. Program byl od nedělního večera až do úterního odpoledne nabitý přednáškami s informacemi, které jsou zajímavé a užitečné nejen pro tajemníky městských úřadů. My jsme celý program zachytili objektivy kamer a fotoaparátů.

Sestřihy jednotlivých dnů budeme postupně umisťovat na internet ve spolupráci se STMOÚČR. Zatím se můžete podívat na záznam ze slavnostního večera.

Jestliže vás zaujmou některé prezentace z Luhačovic, pak vězte, že ve dnech 14. – 16. 10. 2019 se na Lipně bude konat podzimní členská schůze STMOÚČR a že na ní opět nebudeme chybět .

Autor: Vladislav Hrdlička

Aktualizováno (Pondělí, 02 Září 2019 12:30)

 
PND TV

Zprávy 06/2020

 

Obsah zpráv:

  • Sucho nás ohrožuje víc a víc - Mgr. Pavel Zahradníček, Ph.D., klimatolog ústavu výzkumu globální změny AV ČR
  • Spolek Pro náš dům v době nouzového stavu
  • Kde hledat ověřené informace z oblasti bydlení?
  • Místo seminářů budou online webináře
Doporučujeme


Hledáte projektanta?


DIN