Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj
Bezplatné semináře

Semináře INSPIRACE PRO VÁŠ BYTOVÝ DŮM proběhnou až na podzim 2020
POZOR: Z důvodu trvajících vládních opatření proti COVID-19, budou semináře přesunuty na podzim. Sledujte aktuální informace na našem webu

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Informace k aktuální situaci

Osmnáctým rokem pro vás připravujeme vzdělávací a informační semináře týkajíce se života v bytovém domě. Hledáme pro vás novinky z oblasti technologických úspor, hlídáme za vás nové zákony, směrnice, nařízení a nové normy týkající se fungování bytového domu (SVJ, BD, správců). Uspořádali jsme pro vás nepočet seminářů, workshopů, konferencí, vydali časopisy, distribuovali elektronické zpravodaje, jezdili jsme za vámi a pomáhali vám mnohdy v nelehkých situacích, které trápily vaše domy.

Nyní se však potýkáme s existenčními problémy v souvislosti s opatřeními, které mají zabránit šíření onemocnění COVID-19, způsobené novým koronavirem. Opatření jsou to potřebná a my je plně respektujeme. Od minulého týdne naši pracovníci pracují převážně z domu. Zrušili jsme kontaktní komunikaci a přesouváme naši pozornost k té elektronické. Připravujeme pro vás elektronický zpravodaj, píšeme pro vás dál články a připravujeme i další online aktivity.

Co se týče našich osobních setkávání s vámi, museli jsme bohužel přesunout konferenci Tepny domu na dobu zatím neurčitou, na dobu až pominou vládní opatření a zase bude bezpečné se shromažďovat.

Bezplatné semináře Inspirace pro váš bytový dům máme v tuto chvíli už zajištěné, na našem webu naleznete seznam všech míst konání. Začínáme na konci dubna. Není však v našich možnostech předpovědět, že na konci dubna, bude zase vše v normálu. Je tedy riziko, že bychom museli semináře přesunout, ne-li zcela pro letní půl rok zrušit.

Na realizaci seminářů jsme v letošním roce (ani v těch minulých) nedostali žádnou dotační podporu. Semináře mohou být realizovány jen díky finanční podpoře našich partnerů. Pokud však semináře nebudeme moci realizovat, nebudeme mít ani finanční prostředky na platy zaměstnanců, na zajištění základního provozu kanceláře atd.

Situaci usilovně řešíme, sledujeme možnosti na čerpání bezúročných úvěrů na podporu podnikatelů, kterým opatření proti koronaviru omezila výrazně činnost. Máme tak před sebou období, které bude pro naše budoucí fungování důležité.

A tak říkáme na rovinu. Teče nám do bot. Budeme rádi, pokud se stanete našimi přidruženými členy a pomůžete nám krizové období přežít. Naši práci můžete podpořit i tím, že se stanete pravidelnými dárci, a umožníte nám dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů. Za každý projev finanční podpory děkujeme.


Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:25)

 
PND TV

Zprávy 06/2020

 

Obsah zpráv:

  • Sucho nás ohrožuje víc a víc - Mgr. Pavel Zahradníček, Ph.D., klimatolog ústavu výzkumu globální změny AV ČR
  • Spolek Pro náš dům v době nouzového stavu
  • Kde hledat ověřené informace z oblasti bydlení?
  • Místo seminářů budou online webináře
Doporučujeme


Hledáte projektanta?


DIN